Blessed Family to kolektyw kolegów, których połączyła początkowo koszykówka, a zjednoczyła muzyka, jej hiphopowe brzmienia nakręcają ich rozwój. W skład ekipy wchodzą: Myong Ki, Haski, Mazi (to właśnie z tą trójką udało mi się porozmawiać), Lizbon, Ignacc, Robzzy, Clooud. Zaś sprawami managerskimi zajmuje się Dybon. Piszą teksty, wymyślają beaty, rapują i dają z siebie wszystko na scenie. Kręcą odjechane teledyski. Dzielą się pomiędzy sobą wszelakimi zadaniami, a te zintegrowane prowadzą do kompletowania piosenek. Mają już na koncie kilka dobrych kawałków, które gromadzą coraz większe grono fanów. Wynajmują studio nagraniowe, gdzie sklejają utwory i gdzie w ogóle przebiega niemalże cały ich proces twórczy. Wywodzą się z różnych środowisk, także tych z kategorii indywidualnych muzycznych preferencji, mimo to bez problemu udało im się znaleźć wspólny język i wykształcić własny styl, który na tym etapie jest jeszcze w fazie ewolucji, bo jako grupa cały czas eksperymentują oraz starają się zaskakiwać zarówno siebie, jak i odbiorców. Szukają inspiracji zewsząd, eksplorują nie tylko polską scenę muzyczną, ale przede wszystkim amerykańskich twórców.

 

Nazwa grupy faktycznie wskazuje na rodzinny charakter relacji, bo taką atmosferę tworzą. Każdy członek ekipy wnosi coś swojego, chłopaki nie dość, że dobrze się ze sobą dogadują, to jeszcze wiedzą jak się nawzajem uzupełniać i korzystać z potencjału każdego z osobna. Marzeniami sięgają daleko, stale pracują nad swoją rozpoznawalnością, uderzają do klubów organizować swoje autorskie koncerty. Mogłoby się wydawać, że ich energia nie zna końca. Mają w sobie dużo luzu i kreatywności, nie narzekają na konflikty czy brak weny, bo generowana przez nich różnorodność charakterów, pozwala im na podążanie w stronę rozwoju.

 

Jeśli chcecie poczuć flow Blessed Family to koniecznie posłuchajcie ich numerów! Łapcie przykład ich najpopularniejszego klipu pod tym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=Dp_xEFlvcZE 

Zapraszamy na Balkon Inspiracji: https://open.spotify.com/show/3VDyhYxWJcwcVgpmAKmMdL