Bartek Kopczyński, screwthat – czyli neony i drewno. Na Balkon Inspiracji przyjechał z Krakowa, gdzie w zaciszu swojej piwnicznej pracowni rozświetla miasto. Pasję do neonów odkrył przypadkowo, dostrzegł w nich potencjał i połączył z zawodem stolarza, który dotychczas wykonywał.

Ohscrewthat na Balkonie Inspiracji

Porzucił pracę na etacie, krok po kroku szlifował warsztat, zdobywając coraz większe grono osób zainteresowanych jego aktywnością, co przerodziło się w otwarcie własnej firmy. Teraz Bartek sam narzuca sobie rytm pracy i nawiązuje różnorodne współprace, od tych które wymagają zrobienia neonowego minimalistycznego napisu, po bardziej skomplikowane projekty jak chociażby gitara. Ma na koncie realizację logo dla zespołu hip-hopowego PRO8L3M, z czego się szczególnie cieszy, bo jest to muzyka, która towarzyszy mu od lat. Cały czas szuka balansu w przestrzeni mediów społecznościowych, jego profil na Instagramie @ohscrewthat przyciąga do siebie prawie 3000 obserwatorów, z którymi Bartek otwarcie dzieli się swoimi przemyśleniami, kulisami pracy i oczywiście samymi efektami neonowych aranżacji.

By mieć szerszy ogląd na działalność Bartka i poczuć moc inspiracji, warto posłuchać naszej rozmowy na Balkonie Inspiracji. Usłyszycie w niej entuzjazm młodego rzemieślnika, który podąża za marzeniami, pragnieniem życia w zgodzie ze sobą, co napędza mieszanka szczęścia, pracowitości oraz odwagi.  Jeśli chcecie poznać bliżej perspektywę Bartka, na to czym zajmuje się na co dzień – zapraszamy serdecznie do przesłuchania odcinka podcastu Balkonu Inspiracji z jego udziałem!

Zapraszamy na Balkon Inspiracji: https://open.spotify.com/show/3VDyhYxWJcwcVgpmAKmMdL

Autorka artykułu: Martyna Trojan