O nas

“Impact” z angielskiego to “uderzenie” lub “wpływ”. Stworzyliśmy IMPAKT, gdyż chcemy mieć wpływ – na siebie, na swoje otoczenie, na przyszłość. Chcemy też mocno uderzać tam, gdzie można skruszyć ograniczenia, uprzedzenia i stereotypy.

Impakt daje szansę na wielopłaszczyznową realizację siebie i swoich pomysłów. Chcemy, by świat był lepszym miejscem, więc zaczynamy od siebie! Wierzymy, że nie ma inicjatywy niewykonalnej i że każda wielka podróż zaczyna się od jednego małego kroku. Pomagamy krok ten postawić.

Zajmujemy się implementacją projektów Erasmus Plus, rozwojem społeczności lokalnej i realizacją inicjatyw oddolnych. Tworzymy warunki do rozwoju osobistego, wspieramy aktywny styl życia, pomagamy odnaleźć więzi z naturą. Przede wszystkim jednak słuchamy, rozmawiając, i rozmawiamy, słuchając.

IMPAKT

to akronim. Za poszczególnymi literami kryją się obszary naszych działań.

Robimy to, co kochamy i kochamy to, co robimy. Zaczęliśmy od kompletnego zera i jesteśmy dumni, że teraz nasz głos jest słyszalny, a projekty realizowane. Nie było łatwo, nie było kolorowo, ale nabyliśmy doświadczenia, którym chętnie się z Wami podzielimy.

Jeśli chcecie przedyskutować z nami Wasz pomysł zmiany świata (choćby tego najmniejszego, lokalnego), kreatywną akcję, w której powodzenie nikt nie wierzy lub dowiedzieć się, jakie stoją przed Wami możliwości, jesteśmy dla Was. Wystarczy napisać. Albo przyjść na Leśną w Kielcach.